Z okazji VI Ogólnopolskiego Tygodnia Turystycznych Imprez na Orientację organizowanego przez Komisję InO ZG PTTK w dniach 14–23 maja 2021 r., Harcerski Klub Turystyczny PTTK „Mobilek” przy Harcerskim Oddziale PTTK w Mińsku Mazowieckim zaprasza na Mińskie TRInOwanie. Podczas imprezy swoją premierę będą miały 2. nowe trasy TRInO w Halinowie i Długiej Kościelnej (gm. Halinów, pow. miński), przygotowane specjalnie na tę okazję.

Trasy zostaną przesłane na podany w zgłoszeniu adres e-mail w dniu 17 maja 2021 r. (poniedziałek). W przypadku zgłoszenia się po tym terminie, trasy będą wysyłane w miarę możliwości na bieżąco, maksymalnie do 22 maja 2021 r. (sobota). Trasy należy  wydrukować i przebyć w dniach 18-23 maja 2021 r. (w czasie trwania VI OTTInO) i przesłać odpowiedzi w formie skanu/zdjęcia załączonej karty startowej  do 23 maja 2021 r. godz. 23:59 (niedziela) na adres e-mail organizatora: murach.damian@gmail.com.

Po imprezie trasy będą dostępne na http://trino.pttk.pl/, jednak zaliczane do odznaki InO już po 1 pkt.

[ 26.05.2021 ]